Στειρώθηκε η Gita

Discussion in 'Στείρωση Κατοικιδίων' started by dafni, Jul 6, 2007.

1. dafni

dafni New Member

Στειρωθήκαμε λοιπόν και είμαστε μια χαρά :-D
    πέρα από το χωνί που της έχει σπάσει τα νεύρα δεν έχει κάτσει κάτω καθόλου συνέχεια γυρνάει, μόνο που δεν τρώει καθόλου.. μόνο σοκολατάκια έφαγε αλλά μια χαρούλα φαίνεται πολύ κεφάτη. Αύριο να την αφήσω μόνη της το πρωί πειράζει; 4-5 ώρες όχι παραπάνω..
  2. gikkat

gikkat New Member

άντε περαστικούλια!!!
    κι η Ramone δεν έτρωγε την πρώτη μέρα ειδικά... αν δεις ότι δεν τρώει και σήμερα πίεσέ τη λίγο λόγω της αντιβίωσης... :wink:

ps. διαχώρισα το topic για να μη βγούμε εκτός θέματος :wink:
  3. Sofia

Sofia New Member

Καλη αναρρωση!!και η δικη μου,δεν ετρωγε τις πρωτες μερες τιποτα,και αναγκαζομουν να της βαζω στο στομα βραστο κοτοπουλο για να ανοιξει η ορεξη της λιγο,γιατι την επιασε το στομαχι της απο την αντιβιωση.
  4. dafni

dafni New Member

Να της βράσω λίγο κοτόπουλο δηλαδή; Την ξηρά τροφή στο στόμα της την βάζω κάνει ότι και καλά την τρώει και την φτύνει λίγο πιο πέρα..
  5. Sofia

Sofia New Member

Ναι και εμενα το ιδιο εκανε με την ξηρα που εδινα τοτε,και επεμενα μεχρι που την πειραξε η αντιβιωση και ο γιατρος μου ειπε να κανω τα αδυνατα δυνατα να φαει αλλιως πρεπει να κανει ενεσεις για αντιβιωση.
    Βρασε κοτοπουλο με λιγο ρυζι μηπως φαει και το ρυζι μαζι και αν δεις οτι η ορεξη της φτιαχνει,δωστης και λιγο cottage τυρι γιατι φτιαχνει πολυ το εντερο της που θα ταλαιπωρηθει με την αντιβιωση.
  6. gikkat

gikkat New Member

όπως λέει και ο phontomas λίγο junk food δεν κάνει κακό σε τέτοιες περιπτώσεις... εγώ της ξεκοκκάλιζα κοτόπουλο ή κοσνέρβα :wink:
  7. dafni

dafni New Member

Οκ ευχαριστώ. Το απόγευμα θα σας βάλω και φωτο την gita λαμπατερ. Βρήκαμε τι θα ντυθούμε τις απόκριες πάλι :-D
  8. Sofia

Sofia New Member

εγω παντως junk food δεν θα το ελεγα το κοτοπουλο...την κονσερβα ναι :-D
  9. gikkat

gikkat New Member

την κονσέρβα εννοώ :-D :wink:
  10. Niva2gr

Niva2gr Moderator

Άντε βρε, συγχαρητήρια! Με το καλό η ανάρρωση! Αν και με τέτοιο ταμπεραμέντο, νομίζω θα το ξεπεράσει γρήγορα!

Share This Page