Στειρώθηκε και η Ramone...

Discussion in 'Στείρωση Κατοικιδίων' started by gikkat, Jun 4, 2007.

1. gikkat

gikkat New Member

μόλις μίλησα με τον γιατρό, πήγαν όλα μια χαρά και αρχίζει και ξυπνάει από τη νάρκωση...
    περισσότερα από το απόγευμα που θα την πάρω σπίτι... :)

μπήκε στο club N.A. (not available) :wink:
  2. dora

dora New Member

Άαααντε, μπράβο το ζουζούνι! Να τη χαίρεσαι και στειρωμένη τώρα!! :-D
  3. RINIO

RINIO New Member

Σιδερενια!!!!
    Να σου ζησει η ramonoula σου, να ειναι γερη , και να βγαζετε μαζι πολλες πολλες φωτο να την καμαρωνουμε ολοι μαζι!!!!!!!!!
  4. Marianthy

Marianthy New Member

Εκτός κυκλοφορίας και η Ramone... :-D
    Άντε καλά ξυπνητούρια!
  5. gikkat

gikkat New Member

[smilie=to funny.gif] απόσυρση...!!!

ευχαριστούμε για τις ευχές σας :)
  6. Marin

Marin Administrator

χαχαχα ωραία, περασε ΚΤΕΟ
  7. gikkat

gikkat New Member

Βρε 'σεις ξέχασα...

όταν της έκανε την ένεση της προνάρκωσης, περιμέναμε να ζαβλακωθεί για να την ανεβάσουμε στο τραπέζι...
    κάποια στιγμή μου λέει λοιπόν ο doctor να την ανεβάσουμε, την ανεβάζουμε και ξαπλάρει από τη μαστούρα... μου λέει λοιπόν ο άθρωπας να της βγάλω το λουρί... το σκυλί ντάγκλα...
    βγάζω το λουρί, ο γιατρός είναι με το μπουκαλάκι του αναισθητικού και το τοποθετεί στη σύριγγα και η βοηθός κάτι βάζει στο ψυγείο το αίμα που της είχαμε πάρει πιο πριν για εξέταση καλαζάρ... γυρνάω κι εγώ να αφήσω το λουρί στο γραφείο και ακούω ένα γδουπ και τη βοηθό να λέει το παιδίιιι...!!!

η καλή μου νομίζοντας ότι φεύγω και πάνω στη ζαλάδα της αποφάσισε να πηδήξει από το τραπέζι και να με ακολουθήσει...(!)
    ευτυχώς προσγειώθηκε ομαλά και δεν έσπασε την κεφάλα της...
  8. Marianthy

Marianthy New Member

Κατερίνα έχω λιώσει στο γέλιο!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Τι παιδί είναι αυτό που έχεις!!! :lol: :lol:
  9. gikkat

gikkat New Member

τώρα κι εγώ γελάω, αλλά εκείνη τη στιγμή τα είδαμε ΟΛΟΙ, ΟΛΑ...
    μιλάμε κινήθηκε σε δευτερόλεπτα παρότι έδειχνε ότι ούτε το κεφάλι της δεν μπορούσε να κρατήσει... κανείς δεν το περίμενε και κανείς δεν πρόλαβε να αντιδράσει...
    έκανε και 2 οχτάρια μέχρι να φτάσει σε μένα αλλά την έπιασα...
    το χαζόσκυλο...
  10. aggeliki

aggeliki New Member

πω,πω!παλι καλα που δεν επαθε τιποτα!περαστικα σας απο την επεμβασουλα!
  11. Niva2gr

Niva2gr Moderator

Ax, kale, den ixera oti pigainate gia... afairesi ton peritton axesouar! Perastika stin kori! Mallon, ti kori, thirio einai auto!
    Akou pige na sikontei kai savouriastike apo to trapezi!
    Dose tis kai ena filaki apo emena otan exei xipnisei entelos!
  12. phantomas

phantomas New Member

Περαστικά και απο εμάς.....

Το απογευματάκι που θα πάς να την πάρεις θα θέλει λίγο προσοχή γιατί όπως καταλαβαίνω είναι και αυτή Black & Decker σαν την Κλάρα. Εγώ ήμουνα γονατιστός κανένα μισάωρο (ouch..!!!) μέχρι να συνέλθει και την είχα αγκαλιά γιατί προσπαθούσε να σηκωθεί παρόλο που ήταν σαν να είχε κατεβάσει μια φιάλη Jack Daniels..... :-D. Μετά απο 2 ώρες σπίτι ήτανε πλέον μια χαρά και είχε αρχίσει να πηδάει απο καναπέ σε καναπέ..... :)

Προσοχή θέλει μόνο μην προσπαθήσει να φάει τα ράμματα. Σύμφωνα με τους γιατρούς μας αυτό το κάνουν συνήθως οι γάτες αλλά.....δεν είχαν γνωρίσει την Κλάρα. Το αποτέλεσμα ήταν μετά απο 2 μέρες να ξαναπάμε για νεα νάρκωση και νέα ράμματα και να κυκλοφορεί επί 2 εβδομάδες με το χωνί......
  13. Guest

Guest Guest

Φαντάζομαι τη Ramone με χωνί αλλά δε μου βγαίνει!!!
    :lol:
  14. gikkat

gikkat New Member

κι εμένα ο γιατρός μου είπε πως δεν πιστεύει ότι θα φάει τα ράμματα και του είπα να ετοιμάσει ένα πορτατίφ καλού-κακού να το πάρω μαζί μου γιατί καλά όταν θα είμαι σπίτι, αλλά τη φοβάμαι μόνη της...
  15. gikkat

gikkat New Member

θα τη βγάλω photos μη μου αγχώνεσαι μικρό παιδί... :-D
  16. Guest

Guest Guest

Α ωραία!!! :-D
    Χμμμμ......Από Ramone θα γίνει Ramonοπορτατίφ.......
  17. platon

platon Σκύλος

To απίστευτο γέλιο είναι όταν έχουν αρχίσει και περπατάνε καλά, αλλά δεν τους έχει φύγει η νάρκωση, που στέκονται όρθια και κοιτάζουν σαν χαζά σε κάποιο σημείο για 10-15 λεπτά, σαν να έχει πάθει εγκεφαλικό :lol:
  18. gikkat

gikkat New Member

έλα ρεεεεεεεεεεεεεε...
    τα παιδάκιαααααααααααααααααα...

φαντάζομαι ότι δεν θα το ζήσω αυτό γιατί θα την πάρω απογευματάκι και μάλλον θα τα έχει περάσει αυτά τα στάδια...
  19. Guest

Guest Guest

:lol: :lol: :lol:
  20. phantomas

phantomas New Member

Όπως λέει και το γνωστό άσμα: "Το 'χω περάσει αυτό το στάδιο......"

Μην το λές. Συνήθως αργά το απόγευμα ξυπνάνε και συνέρχονται απο την νάρκωση. Θα γελάσεις λίγο μαζί της....αλλά καλοπροαίρετα πάντα.....

Share This Page