ΣΥΜΠΙΕΣΗ ΜΥΕΛΟΥ ΤΩΝ ΟΣΤΩΝ

Discussion in 'Εδώ ζαλίζουμε τους κτηνιατρους...' started by maraki!, Aug 22, 2007.

1. maraki!

maraki! New Member

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΝΑΤΡΕΠΕΤΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΥΜΒΙΩΣΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ. ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ.

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΑΡΠΑΧΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ...
    Ο SPIKE EXEI OΠΩΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΥΜΠΙΕΣΗ ΤΟΥ ΜΥΕΛΟΥ ΤΩΝ ΟΣΤΩΝ. ΕΧΕΙ ΗΜΙΠΑΡΑΛΗΣΗ ΠΟΥ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΚ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

ΜΑΡΙΑ
  2. aggeliki

aggeliki New Member

τοση μεγαλη ζημια καλε??παναγια μου.δεν ξερω να σου απαντησω,αλλα ελπιζω ολα να πανε καλα!
  3. vOOz

vOOz New Member

Aπο τον καυγα το επαθε αυτο:!:!: Βρε κοιτα μην ειναι κομπογιαννιτης! εχουν δει πολλα τα ματια μου.. Εμενα γιατρος που ειπε οτι η σκυλα μου εχει προβλημα στην μητρα και θελει επειγοντως στειρωση-αφαιρεση. Η πλακα ειναι οτι η σκυλα μου ηταν ανεκαθεν στειρωμενη :Ρ (καλα τα πηγε ο βλακας)
  4. aggeliki

aggeliki New Member

αν ειναι δυνατον! :lol: :lol: :lol:
    οταν του το ειπες,τι ειπε αυτος??
  5. vOOz

vOOz New Member

Oτι και παλι θελει αφαιρεση ολης της μητρας και οτι θα μου παρει γυρω στα 200 ευρω.. Το να πας σε κτηνιατρο στα 16 σου μονη ειναι δυσκολο πραγμα. Ευχαριστω τον θεο που ειχα κολλημα παλια με την κτηνιατρικη και ξερω τα βασικα.
    Στον τωρα κτηνιατρο μου εχω πει οτι η ξαδερφη μου ειναι κτηνιατρος απλα μενει Θεσσ. Οποτε το σκεφτεται διπλα να μου πει καμια μλκια.. Γενικα προσπαθω να βρισκω λυσεις στο ιντερνετ και μονο αν χτυπα ξυλο γινει κατι σοβαρο παω στον γιατρο. Δεν τους εμπιστευομαι καθολου..
  6. Niva2gr

Niva2gr Moderator

Παράλυση!!! Πώς φτάσανε σε αυτό το σημείο! Λυπάμαι βρε Μαρία! τουλάχιστον έχει πολλές ελπίδες να γίνει καλά! Όμως και να μην γίνει εντελώς καλά, υπάρχουν ένα σωρό σκυλάκια με παράλυση που ζούν ευτυχισμένα!
  7. maraki!

maraki! New Member

ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΦΥΓΑΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΙΝΔΥΝΟ ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ. ΩΣΤΟΣΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΟΝ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΙΧΕ "ΔΕΣΕΙ" ΣΤΡΑΒΑ.
    ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ....

ΜΑΡΙΑ
  8. gikkat

gikkat New Member

Θα πω άσχετο τώρα αλλά Μαράκι τι γίνεται στο Λαγονήσι??? Άκουσα ότι καίγονται σπίτια... Όλα καλά εσείς???

p.s. περαστικά στο Spike :wink:
  9. maraki!

maraki! New Member

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ. ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΕΜΑΣ. ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΙΞΕΙ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΑΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕ ΚΙ ΑΛΛΟ.... ΠΟΥ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕ 1 ΛΥΚΟ 1 ΗΜΙΑΙΜΟ ΝΤΟΜΠΕΡΜΑΝ 1 ΓΚΟΛΝΤΕΝ 1 ΑΡΡΩΣΤΟ 2 ΓΑΤΕΣ ΚΑΙ 1 ΧΑΜΣΤΕΡ, ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΩΣ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΑ 3 ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΠΛΗΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ... ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....

ΜΑΡΙΑ

Share This Page