Συναντηση! (1η Φεβρουαρίου στις 15.00 στο ΣΕΦ)

Discussion in 'Ρίξε Ανακοίνωση' started by Δάφνη, Jan 20, 2009.

1. Marin

Marin Administrator

Re: Συναντηση!

ΣΕΦ = Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας. Όποιος δε το ξέρει θα τον δείρω.
    Εννοείται ότι θα έρθουμε με τα σκυλιά μας!!!!!! Εγώ πάντως θα τα φέρω.

Μαρίνα
  2. Jelipop

Jelipop New Member

O σταθμός του ηλεκτρικού που τον παίρνεις απο Κηφησία κ πάς Πειραία? !! Εεεε αν τον χρησιμοποιείς θα ξέρεις κ την στάση Φάληρο που ειναι ολόκληρη γυπεδάρα !!! :-D Εεε αυτη η γυπεδάρα ειναι το γνωστό σε όλους ΣΕΦ .. Όχι σαλάτα σεφ αλλα Στάδιο Ειρήνης & Φιλίας !!! :)

Άρα εσύ απο αεροδρόμιο .. Πάς Σύνταγμα !! Χμ ... Πήγαινε μέχρι το Μοναστηράκι μετά πάρε τον ηλεκτρικό κ κατεβαίνεις στάση Φάληρο ! 6 στάσεις !! Στην 6η στάση κατεβαίνεις !!! :)

ΥΓ. Πιστεύω σε κάλυψα !! ;-)
  3. servetas

servetas New Member

tο δικο μου το pm το πηρες??
  4. Δάφνη

Δάφνη New Member

Το πήρα. Αλλά ανταλλάξτε και μεταξύ σας κινητά (με τη Μαρίνα, τη Νοέλα και όποιον άλλον ενδιαφερθεί) για να μη χαθούμε. Εγώ προς το παρόν μόνο το δικό σου κινητό έχω Σερβέτα (πες το πραγματικό σου όνομα γιατί πολύ με χαλάει το πώς ακούγεται αυτό! καταλαβαίνεις γιατί, πιστεύω).
  5. servetas

servetas New Member

επιθετο Σερβετας ονομα Γιωργος
  6. Δάφνη

Δάφνη New Member

Και επίσης μη βαράτε! Ξέρω τι είναι και πού είναι το Ειρήνης και Φιλίας αλλά δεν ήξερα ότι αυτό ήταν το ΣΕΦ. Επιπλέον, ενώ στον Πειραιά πηγαίνω συνέχεια, έχω να πάω Φάληρο κάτι χρόνια... Και τα γήπεδα... ε, αυτό πια μπορώ να πω ότι είναι το τελευταίο πράγμα στον κόσμο που με ενδιαφέρει: το τοποθετώ περίπου στο ίδιο επίπεδο που βάζω το τι χρώμα γραβάτα φορούσε ο Κωστάκης χθες!
  7. schattentanz

schattentanz New Member

Την Κυριακή 1 Φεβρουαρίου ο σταθμός του ηλεκτρικού στο φαληρο θα βρίσκεται εκτός λειτουργίας λόγω εργασιών.
  8. servetas

servetas New Member

θα σταματησει στον προιγουμενο απο το φαληρο και θα παρει ταξι
  9. Δάφνη

Δάφνη New Member

Μη σας νοιάζει, εγώ θα βρω τρόπο να φτάσω, αφού το κανονίσαμε τώρα. Απλά φροντίστε εσείς να είστε εκεί για να μην είμαστε 3 κι ο κούκος!
  10. servetas

servetas New Member

εγω θα ειμαι φτιαξε μια ψηφοφορια για καταμετρηση ;-) ;-)
  11. Δάφνη

Δάφνη New Member

Το ψηφορφορία; Δεν ξέρω να φτιάχνω τέτοια ούτε με ενδιαφέρει. Με ενδιαφέρει όμως να ξέρω περίπου πόσοι θα ρθούνε.

Επαναλαμβάνω λοιπόν. Όσοι έχετε σκοπό να ρθείτε παρακαλώ ενημερώστε, είτε εδώ είτε μέσω pm. Αν είναι δυνατόν το Σάββατο θα ήθελα να ξέρω ποιοί θα ρθούνε, για ευνόητους λόγους.
  12. noela

noela New Member

Εγώ θα είμαι. Είχε ένα ωραίο πάρκο πίσω από το ΝΑΙ παλιά που πηγαίνανε σκυλιά αλλά τώρα έχει γίνει λούνα πάρκ για παιδάκια. :evil: Στο τσιμέντο μας βλέπω. Άμα ρίχνει καρεκλοπόδαρα όπως τώρα;
  13. aggeliki

aggeliki New Member

ευχαριστω για την ενημερωσω :D
    θελω να ερθω αλλα πως ??
    ειναι προβλημα που ο ηλεκτρικος δεν θα λειτουργει...
    απο νεα μακρη με αυτοκινητο αδυνατον...
    για το τραμ τι ξερετε??
  14. fwteinh

fwteinh New Member

άντε να δω πως θα έρθω την Κυριακή με την κίνηση σόλη την Εθνική και παραλιακή στο ΣΕΦ!γκρίνια γκρίνια

δεν ξερω αν θα ρθω αλλα αν ερθω θα ειμαι σολο χωρις σκυλοπαιδα
  15. noela

noela New Member

Τελικά έχω πρόβλημα με τη μεταφορά (εκτός κι αν έρχεται κανένας άλλος από Γέρακα :-D ) και το ότι δε λειτουργεί ο σταθμός το διογκώνει. :(
  16. Δάφνη

Δάφνη New Member

Παιδιά, έμαθα ότι όλοι οι σταθμοί από Ομόνοια μέχρι Πειραιά δεν θα λειτουργούν, και όχι μόνο αυτό το ΣΚ. Για τους επιβάτες του ΗΣΑΠ που θέλουν να εξυπηρετηθούν έχουν βάλει μια γραμμή (είναι η 500) νομίζω, που περνάει από όλους τους σταθμούς ΗΣΑΠ.

Πραγματικά, αν η πρόσβαση είναι το ζήτημα, μπορούμε αν θέλετε να αλλάξουμε το μέρος. Αν υπάρχει διάθεση όλα γίνονται. Μη χαλάσουμε το ραντεβού λόγω σημείου συνάντησης!
  17. aggeliki

aggeliki New Member

εγω τελικα δεν θα μπορεσω... :(
  18. servetas

servetas New Member

κριμα!
  19. RINIO

RINIO New Member

Kαι για μενα παιζει τελικα.
    Ειμαι ψιλοχαλια απο χτες, με πυρετο και τον λαιμο μου. Αν αναρρωσω μεχρι Κυριακη θα ερθω.

Εφη αν ειναι προβλημα η μεταφορα σου κατεβαινουμε μαζι αν θες, εγω με αμαξι θα κατεβω ετσι κι αλλιως.
    Απλως θα ξερω το Σαββατο σιγουρα αν θα κατεβω.
  20. Marianthy

Marianthy New Member

ααααα!!! τώρα το πήρα είδηση!!! δεν έχουμε καταλήξει κάπου ε? εγώ θα είμαι με συγκοινωνία, οπότε αυτό με το τρένο το δυσκολεύει... Αλλά εγώ δεν κουβαλάω παιδάκια οπότε κάπως θα τα καταφέρω. Αλλά έχω μπερδευτεί και δεν έχω καταλάβει που και πότε θα πάμε! :DDDDD
    Και με τον καιρό τι γίνεται???

Share This Page