Συναντηση! (1η Φεβρουαρίου στις 15.00 στο ΣΕΦ)

Discussion in 'Ρίξε Ανακοίνωση' started by Δάφνη, Jan 20, 2009.

1. Marin

Marin Administrator

2. aristea

aristea Active Member

Θα έρθω και εγώ.

Καλή μου Marin θα παμε παρέα? :smt016
  3. noela

noela New Member

Ευχαριστώ Ρηνιώ. Ξαναμιλάμε το Σάββατο λοιπόν. Μπορεί να συναντήσουμε και τον Μπρούνο στο ΣΕΦ αν μας προλάβει. :D
  4. fwteinh

fwteinh New Member

εγω τελικα θα ερθω.ρωτησα τη μαμα μου και μαφηνει :p :p
    θα φερω μαζι και τις φιλες μου κολαζ και φιονα
  5. xrisida

xrisida Moderator

εγω δεν ... την επόμενη φορά

καλές σκυλοβολτες 8)
  6. Nemo

Nemo New Member

Κι εγώ δυστυχώς δε μπορώ αυτή τη συγκεκριμένη Κυριακή... πολύ κρίμα... καλά να περάσετε πάντως και ελπίζω την επόμενη φορά να με πετύχετε σε καλύτερη φάση από άποψη δουλειάς και να μπορέσω να έρθω!
  7. Δάφνη

Δάφνη New Member

Βλέπω κίνηση. Ωραία. Βλέπω επίσης ότι πολλοί/ές δεν θα τα καταφέρετε. Αλλα εσείς που θα ρθείτε, μπορείτε να μου στείλετε τα κινητά σας μέσω pm; Τι θα γίνει αν τελευταία στιγμή δεν μπορέσετε να ρθείτε; Κάπως πρέπει να επικοινωνήσουμε.

Μέχρι τώρα μου χουν στείλει το κινητό τους μόνο ο μικρός (ο Σερβέτας), η Αγγελική (που δε θα έρθει) και η Noela (που επίσης δε θα έρθει, αν διάβασα καλά). Μαρίνα και Μαριάνθη, πρέπει να έχω τρόπο να επικοινωνήσω μαζί σας.
  8. panoramix

panoramix New Member

99% θα ερθω κ εγω!!!
  9. Xotikouli

Xotikouli New Member

Ωχ, σε καπάρωσε και η Φιόνα τελικά? Μεγαλώνει η σκυλοφαμίλια ε? :)

Να περάσετε καλά και να βγάλετε πολλές φωτογραφίες να σας καμαρώσουμε κι εμείς!
    (Εγώ δεν νομίζω να μπορέσω να έρθω.)
  10. fwteinh

fwteinh New Member

Oxi ρε η Φιονα φιλοξενειται και ειναι reserved.επειδη ειναι ντροπαλη και θελω να ξεθαρρεψει θα τη φερω
  11. Marianthy

Marianthy New Member

Παιδια... μολις ακουσα για το τρενο... δεν θα εχει απο ομονοια και μετα... κι εγω θα ειμαι χωρις αυτοκινητο.... και αλλιως τα υπολογιζα γιατι εχω και δουλεια μετα... μου το χαλαει. δαναη θα σου στειλω παντως το κινητο μου για οποιαδήποτε άλλη περιπτωση! :)
  12. hamsteroula

hamsteroula New Member

καμια συναντηση στη Θεσ/νικη θα γινει???? :roll:
  13. servetas

servetas New Member

παιδια ακυρο εγω δεν θα ερθω
  14. fwteinh

fwteinh New Member

παιδια ο καιρος αυριο αν ειναι οπως σημερα δεν ευονει.θελετε να το ακυρωσουμε και να το μεταφερουμε μερα που θα μπορουν και οι αλλοι??
  15. Marin

Marin Administrator

16. fwteinh

fwteinh New Member

xχα χα οκ τοτες
  17. Δάφνη

Δάφνη New Member

Λοιπόν, το πράγμα έχει ως εξής: Εγώ ούτε αυτοκίνητο έχω ούτε το τρένο μπορώ να πάρω ούτε το ΣΕΦ με βολεύει γιατί με ΜΜΜ όπως κατάλαβα απέχει τουλάχιστον μιάμιση ώρα απο το σπίτι μου.
    Απλώς προφανώς το ΣΕΦ βόλευε τους περισσότερους, οι οποίοι τελικά δε θα ρθουν. Λοιπόν εγώ θα πάω στη συνάντηση, διότι πρώτον εγώ την κάλεσα και δεύτερον δεσμέυτηκα. Αλλά παρακαλώ πολύ όσοι μου χουν πει ότι θα ρθουνε και δεν μου έχουν στείλει κινητό, ας επικοινωνήσουν μαζί μου αύριο μέχρι τη 1 το μεσημέρι για να ξέρω σίγουρα.
    Δίνω και εδώ το κινητό μου: 6932 474466

Το τελευταίο πραγμα που θέλω είναι να πάω στο ΣΕΦ και να μην είναι κανείς. Νομίζω καταλαβαίνετε γιατί...
  18. Δάφνη

Δάφνη New Member

Γιώργο μου (Σερβέτα), μια συμβουλή μόνο: αν θες (όπως είπες) να οργανώσεις εσύ συνάντηση το Πάσχα φρόντισε 2 πράγματα: 1) να την οργανώσεις ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 βδομάδες πριν και 2) να μην το δένεις κόμπο ότι θα έρθει ακόμη και αυτός/ή που ενθουσιάστηκε με την ιδέα της συνάντησης εξαρχής διοτι μπορεί να βρεθείς προ απροόπτου.... :smt012
  19. Marin

Marin Administrator

Την επόμενη φορά θα το οργανώσουμε καλά και θα είμαστε πολλοί. Έτσι και αλλιώς είναι η πρώτη φορά που στις συναντήσεις μας δεν έχει έρθει κόσμος. Αλλά αν δεν έρθετε στην επόμενη θα χάσετε σίγουρα!!! ;-)

Μαρίνα
  20. fwteinh

fwteinh New Member

nai paιδια την επομενη θα το κανονισουμε κ θα παμε ολοι!μα ηταν δυνατον να γινει ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ συναντηση?φυσικα και δε θα πηγαινε σχεδον κανεις :-D :-D :-D

Share This Page