Συνάντηση μελών του φόρουμ

Discussion in 'Ρίξε Ανακοίνωση' started by dora, Dec 19, 2007.

1. Marianthy

Marianthy New Member

Ευχαριστώ! Σελιδοδείκτη μου!!! :-D
  2. Marin

Marin Administrator

Πάντως η μικρή ρουμάνα καθαρίστρια (Δώρα) μεταλάσσεται σε μικρή γαλλίδα σεφ και αύριο σας έχει μια έκπληξη. :)

Είμαι δίπλα της (θεωρητικά, γιατί πρακτικά κάθομαι στο pc της) για να ελέγχω μη ρίξει μέσα υπνωτικό για να σας κλέψει.

Αν κάποιος θέλει να τον πάρω από σταθμό ή αν μένει προς Δάφνη, Νέο Κόσμο, Νέα Σμύρνη, Π.Φάληρο κτλ μου λέει να κανονίσουμε. Και αν μένει προς Γλυφάδα, Βούλα, Βάρη, Αργυρούπολη, μιλάει με την μοντερατόρισα gikkat. Χώστε την λίγο δε μασάει. :)

Μαρίνα
  3. fwteinh

fwteinh New Member

θα μας ερθεις τελικα πουλακι μου!τι θα μαγειρεψει η σεφ?επισης το φλουρι τι δωρακι θα χει?(μην ακουσω για κουταβι παλι)
  4. matilda

matilda New Member

Όχι εσένα θα σου δώσουμε τα 4 ορφανά ποντίκια. Κουτάβια έχεις!!!!!!!!
  5. fwteinh

fwteinh New Member

Μπλιαξ!σας τα χαριζω :twisted:
  6. matilda

matilda New Member

Α είναι και η γιορτή σου αύριο ε? Οπότε μην στεναχωριέσαι και να μην κερδίσεις το φλουρί θα πάρεις τα 4 ορφανά ποντίκια για δώρο. Άντε βρε και Χρόνια Πολλά.
  7. matilda

matilda New Member

Γιατί καλή μου? Σετάρονται ωραιότατα με την κολάζ και το καρώ καναπεδάκι :-D
  8. fwteinh

fwteinh New Member

κι εγω θα τα δωσω δωρο στο γατο μου!!απο τοτε που στειρωθηκε πληττει θανασιμα Θαναση!
  9. aggeliki

aggeliki New Member

δεν μας βλεπω να ερχομαστε,γιορταζει η κουμπαρα του αντρα μου και την ειχαμε ξεχασει,και ο εξυπνος ο αντρας μου κανονισε 11 η ωρα να παμε εκει... :twisted:

φωτεινη ,χρονια πολλα ,οτι επιθυμεις!! [smilie=mylove.gif]
  10. fwteinh

fwteinh New Member

ευχαριστω πολυ, να σαι καλα!!!!!! :)
  11. e1drua

e1drua New Member

Χρονια Πολλα Φωτεινη! Ο,τι επιθυμεις! Ειμαι σχετικα καλυτερα οποτε μαλλον θα σας ερθω και εγω.. :)
  12. fwteinh

fwteinh New Member

ευχαριστω πολυ πολυ!
  13. drosia

drosia New Member

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

Μεγαλη να γινεις να φροντιζεις αδεσποτα πολλαααααααα!!!!!
    μμμμματς [smilie=mylove.gif]
  14. gikkat

gikkat New Member

Όποιος αποφασίσει να postάρει πρώτος photos από σήμερα (περιμένω να φορτίσει η μπαταρία μου) ας ανοίξει νέο θέμα στην ενότητα "photos" γιατί εδώ έχουμε ήδη φτάσει τις 9 σελίδες... θενκς :wink:
  15. RINIO

RINIO New Member

Περασαμε υπεροχα σημερα!!!
    Γνωριστηκαμε απο κοντα και τα σκυλια ξεπατωθηκαν!!!
    Οσοι δεν ηρθατε ΧΑΣΑΤΕ!!! Ετοιμαζω τις φωτος για να ζηλεψετε ακομη πιο πολυ!!! :D :D :-D
  16. aggeliki

aggeliki New Member

εισαι ΚΑΚΙΑ!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
  17. RINIO

RINIO New Member

:twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol:
  18. ROTTIE

ROTTIE New Member

Περάσαμε όντως υπέροχα! Χάρηκα που ξαναείδα του παλιούς και γνώρισα τους καινούργιους! Να το κανονίσουμε πάλι σύντομα! Ε, φανταστικέ Greg..? :-D
  19. aristea

aristea Active Member

Greg ευχαριστούμε που μας άντεξες τόση ώρα! :p
    Χάρηκα πολύ που σας είδα δίποδους και τετράποδους.
    Δώρα τι έχει το μενού για την επόμενη συνάντηση? Πάντως δεν έχεις παράπονο την τιμήσαμε τη βασιλόπιττα. Χρυσοχέρα!!!!!!!!!!!!
  20. Alex2

Alex2 New Member

Και εγώ χάρηκα που σας γνώρισα από κοντά, καθώς και τα καταπληκτικά σκυλάκια σας. Και επειδή δε μπόρεσα να φέρω τα μανάρια μου, μια πρώτη γνωριμία μαζί τους μέσω του avatar.

Ακολουθούν και φωτογραφίες στην κατάλληλη ενότητα.

Share This Page