Συνάντηση του Stray.gr στη Γερμανία

Discussion in 'Ρίξε Ανακοίνωση' started by Marin, Oct 4, 2007.

1. aggeliki

aggeliki New Member

κατα τις 11 το πρωι
  2. dora

dora New Member

Γιατί, ποιός παρελαύνει από δω? :-D
  3. RINIO

RINIO New Member

Εγω στην αρχη σκεφτηκα να βγω να παρελασω, με πλακατ εναντιον της Φωτεινης που δεν μας λεει τι μαγαζι εχει ο Greg, αλλα μετα τοξανασκεφτηκα και αλλαξα γνωμη!!!
    :-D :-D
    Παρελαυνει ο βαπτισιμιος μου και επειδη ειναι η πρωτη του παρελαση θελω να παω να τον καμαρωσω!!!!
  4. Nemo

Nemo New Member

Λογικά το event θα είναι ολοήμερο, οπότε όσοι έχετε παρελάσεις, μπορείτε να έρθετε αργότερα! Πάντως θα βγάλουμε σύντομα ανακοίνωση με λεπτομέρειες.

Α! Επίσης θα χρειαστείτε και πρόσκληση, γιατί στο μαγαζί του Greg δε μπάινει όποιος όποιος :razz: :-D
  5. aggeliki

aggeliki New Member

AAAAAαααα,θα με σκασετε εσεις!!!!!!
  6. fwteinh

fwteinh New Member

μεφαγε ο βαφτισιμιος
  7. platon

platon Σκύλος

Τι διακόσμηση να έχει.. κρεμασμένα στον τοίχο ερωτικά βοηθήματα :p
  8. dora

dora New Member

Ναι, και για την μέρα εκείνη έχει κανονίσει να πάρει κάποια εκθέματα από το Sex Museum του Βερολίνου. Είναι special το event σας λέω...
  9. drosia

drosia New Member

παρακολουθω συνεχεια το συγκεκριμενο post χωρις να παρω θεση...
    επειδη ομως πλαναται κατι στον αερα :smt107 και κανεις δεν παιρνει θεση :smt014 και ο ενας ριχνει το μπαλακι στον αλλο :smt021 ΕΝΑ πραγμα εχω να πω
    εμενα κατι με βρωμαει εδω :smt017 [/img]
  10. Greg

Greg New Member

Για να σοβαρευτούμε λίγο Για όσους μπερδευτήκανε το μαγαζί είναι ένα καφέ στους Aγ Αναργύρους που θα γίνει function του Stray στις 28 Okt!,το concept είναι πως θα "αγοράσετε" μια πρόσκληση( ο σκοπός είναι για να μαζέψουμε και λεφτά για τα ζωάκια)
    Αλλα θα μπορείτε να φάτε κτλ
    Η Marin θα σας δώσει πιο πολλές λεπτομέρειες σύντομα!

[smilie=to funny.gif]

Όσο για το άλλο θέμα μπορείτε να επικοινωνήσετε με εμενα direct (μονο γυναίκες) να σας πω λεπτομέρειες) :-D :-D :-D
  11. drosia

drosia New Member

Ατσα οριστε :-D
    Ειδατε..αν ριχνετε γεματα πιανετε γεματα :smt041
    oh yes oh yes oh yes :smt040
  12. aggeliki

aggeliki New Member

μπραβο ρε drosia! :lol:

Share This Page