Συνοικέσια Κυώνων (>>>Στείρωση!)

Discussion in 'Στείρωση Κατοικιδίων' started by ammophila, Mar 1, 2007.

1. maraki!

maraki! New Member

AΓΑΠΗΤΟ ΜΟΥ ΣΚΟΥΛHΚΙ(AΦΟΥ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΟ NICKNAME SOY),

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!
    ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙ ΣΕ ΕΝΑ Forum. ΑΝ ΕΣΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΟΡΘΟΓΡΑΦΗΜΕΝΟΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ IRENE TOTE ΜΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΧΑΡΑ ΣΟΥ. ΕΓΩ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΟΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΠΕΛΟ ΜΟΥΚΑΙ ΑΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ, ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ. ΔΙΑΒΑΖΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΝΟ ΤΑ POST ΠΟΥ ΘΕΣ, ΠΑΡΑΤΑ ΟΜΩΣ ΤΙΣ ΜΑΓΚΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΣΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΑΦΗΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ.

ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΓΓΛΙΚΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ ΜΕ ΠΛΑΓΙΟ ΤΡΟΠΟ. ΠΕΣ ΤΟ ΜΑΣ ΝΑ ΣΤΑ ΜΕΤΑΦΡΑΖΟΥΜΕ...

ΜΑΡΙΑ 21 ΧΡΟΝΩΝ
    ΥΓ(ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΣ)
  2. ktsirig

ktsirig New Member

NATALIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,
    steile kamia photo tis Dizzy vre!!!!! Mas exei leipsei i methysmeni-trelli-periergi-allopsrosalli gatoula!!!!!
  3. Θα σου στείλω από Δευτέρα......
    Όπως την ήξερες μεθυσμένη, τρελλή, αλλοπρόσαλη....
    Η Χαρά της έχει πάρει τον αέρα, εγώ πάλι δέχομαι όλες τις επιθέσεις.

Όλη τη μέρα τρέχει πάνω κάτω, βαράει σε πόρτες, σκαρφαλώνει και γκρεμίζει πράγματα (ευτυχώς που δεν έχω πολλά μπιχλιμπίδια που σπάνε), κυνηγάει τα πόδια μου, τη Χαρά, ανεβαίνει σε τραπέζια, ντουλάπες (δεν μπορώ να σου περιγράψω).

Φαντάσου τη Χαρά μου (σκυλί 10 κιλών) με τη Γρατζουνέλ - γάτα 4 κιλών περίπου (το όνομά της τελικά μετά από παρέμβαση του μικρού αδελφού μου) γραπωμένη στα πόδια της.....

Σκηνές απέιρου κάλους!
  4. boxer2

boxer2 New Member

απιθανο ονομα!!!!! απο τα πιο πετυχημενα που εχω ακουσει ποτε :)
  5. Είναι αποτέλεσμα του Δρακούμελ και της Ψιψινέλ (βλέπε στρουμφάκια) με λίγη δόση από την καθημερινή ενασχόλση της τρελλής γατούλας μας (να μας γρατζουνάει) :-D
  6. Marin

Marin Administrator

Aχ h Γρατζουνέλ μας!!! Χαίρομαι που σε βασανίζει, σημαίνει ότι περνάει καλά... χαχαχα

Share This Page