Τα παραπονα σας εδω!!!!!

Discussion in 'Συζητήσεις / Ερωτήσεις / Δράσεις μελών κάτω των 15' started by sofia123, Jun 7, 2007.

1. Guest

Guest Guest

Εσείς είστε και 14χρονα όμως! Τι να πω εγώ!! Θα αποκτήσουμε σκυλί κατά το Σεπτέμβρη, είπε ο μπαμπάς, που θα ζευγαρώσει τη σκύλα ενός φίλου...

Όσο κι αν του εξήγησα, μ' ακουσανε τα ντουβάρια....

Η αδερφή μου θέλει σώνει και καλά θηλυκό και αρσενικό και δε θέλει τη στείρωση γιατί λέει θέλει να τα ζευγαρώσουμε, κι όταν πεθάνουν να ε΄χουμε τα παιδιά τους.....

Μάλλιασε η γλώσσα μου αν τους τα εξηγώ..... :roll:
  2. Marin

Marin Moderator

Να μας πεις τα στοιχεια τους, να τους στελνουμε ενημερωτικα για τα αδεσποτα στο ονομα τους για να πειστουν.

χαχα
  3. Guest

Guest Guest

το μόνο εύκολο :-D
  4. sofia123

sofia123 New Member

Συμφωνω.Κανε τηνστεναχωρημενη και πριξτους.Παντα πιανει στους μεγαλους :lol: Ποσων χρονων ειναι η αδερφη σου?
  5. Guest

Guest Guest

οκτώ.........
  6. Marin

Marin Moderator

Α ναι και αυτο!!! βαλε τα κλαμματα και τετοια και λεγε οτι εισαι στεναχωρημενη γιαυτο το λογο. Εγω ετσι παντα τους επειθα να κρατησουμε τα γατια που εβρισκα.

Τι συμβουλες δινουμε για να πεισουμε!! χαχαχαχα
  7. gikkat

gikkat New Member

καλά και θα κάνετε ότι λέει το 8χρονο??? :-D
  8. Guest

Guest Guest

9. sofia123

sofia123 New Member

Ριξτης καμια ξυλια στον πισινο να καταλαβει.Ωραιες γνωμες εχει.Τα μικρα τετοιες χαζομαρες λενε και πιθουν και τους μεγαλους μετα.Ειμαι σιγουρι πως δεν ξερει τι γινονται τα κουταβακια αυτα.Αμα της εξηγεις θα σου λεει πως δεν την νοιαζει και πως θελει σκυλακια!!!Ειναι αυτο που λενε,Αντρα θελω,τωρα τον θελω.Μου εχει τυχει να το πω!!!
    Αλλα δεν ηθελα ανδρα εγω!! :D
    Γραωε την διευθυνση σας και θα λυθει το προβλημα!!! :wink:
  10. Guest

Guest Guest

Σιγά μην την αφήσω! Και Σοφάκι, είναι το μόνο εύκολο να της δώσω έτσι μια στα "οπίσθια" χαχαχα

Τέσπα, σιγά μην τους αφήσω! Ας το κάνουν να τη ζευγαρώσουν, και θα κλαίω για μέέέρες!!!

Ουπς!
  11. Marin

Marin Moderator

Εμας στο σπιτι εκανε παντα οτι ηθελε η μεγαλη αδερφη... με εστελνε στο φουρνο για ψωμι ή με εβαζε να κανω ολες τις χαζες δουλειες και ελεγε οτι τις εκανε η ιδια, μου επαιρνε τις κουκλες και τις εγδυνε κ.α.

Δεν αποφασιζεις να επιβληθεις ως μεγαλυτερη αδερφη?

χαχαχα
  12. Guest

Guest Guest

Πάντα αυτό κάνω! Είναι η ζωή μου!!! :-D
  13. sofia123

sofia123 New Member

Πες της και πως θα ενιωθε η ιδια αμα ζευγαρωνε υποχρεωτικα για να αφησει κληρονομους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. Guest

Guest Guest

ήρθα σοφάκι με ζήτησες???
  15. sofia123

sofia123 New Member

Ναι.
    Και κατι ακομα για την μαμα μου.
    Ειναι τρελη για το ψαρεμα.Εχει λοξα,ψορα με το ψαρεμα.
    Εγω παλι οταν τα πιανει,τα πεταω στην θαλασσα οταν δεν βλεπει:smt084 .Αλλα με προδωνουν οι γυρω που γελανε.Τι φταινε μωρε τα κακομοιρα?Ζωουλες ειναι κι αυτες.
  16. Guest

Guest Guest

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Κύκλος δηλαδή? Τα πιάνει, τα ρίχνεις και ξανά πάλι!
  17. sofia123

sofia123 New Member

Δεν νιμιζω να ξανατσιμπανε τα ψαρια αφου εχουν περασει τετοιο σοκ.Εξω απτο νερο δεν αντεχουν πολυ.Και να τα ξαναβαλεις στη θαλασσα παλι θα πρεπει να βρουν δυναμεις.

Απλως καθε φορα θα τσιμπανε διαφορετικα ψαρια.
  18. sofia123

sofia123 New Member

Προς ζωοφιλο κοριτσι

Γραψε τα στοιχεια των γονιων σου στη Μαρινα.
  19. Guest

Guest Guest

Re: Προς ζωοφιλο κοριτσι

Τι να τα κα΄νει????
  20. sofia123

sofia123 New Member

Re: Προς ζωοφιλο κοριτσι

Να στειλει ενημερωτικα.

Share This Page