Τα παραπονα σας εδω!!!!!

Discussion in 'Συζητήσεις / Ερωτήσεις / Δράσεις μελών κάτω των 15' started by sofia123, Jun 7, 2007.

1. Guest

Guest Guest

Re: Προς ζωοφιλο κοριτσι

Πλάκα έκανε (νομίζω δηλαδή). Αφού έλεγε και χαχαχα από κάτω. Έτσι κι αλλιώς, άμα θέλει μου τα στέλνει μέσω email αι τους τα δείχνω.
  2. sofia123

sofia123 New Member

Re: Προς ζωοφιλο κοριτσι

Πλάκα έκανε (νομίζω δηλαδή). Αφού έλεγε και χαχαχα από κάτω. Έτσι κι αλλιώς, άμα θέλει μου τα στέλνει μέσω email αι τους τα δείχνω.[/quote:1g0fwuqd]
    Σωστα.Μαλλον πλακα θα εκανε
  3. και εμνα στην αρχη δεν θελαν να μου παρουν σκυλο. Αλλα μετα οταν μπηκα στο νοσοκιμειο για λογους υγειας και ηρθε ενας θειος μου και μου ειπε να το πω τι θελω να μου παρει.και εγω το ειπα οτι θελω σκυλο... και μου τον πηρε :yawinkle: [smilie=win your love.gif] [smilie=mylove.gif]
  4. nikos_x

nikos_x New Member

xaxax Καλημερα:!!!
    εγω ,ΠΛΕΟΝ(ενηλικιωθηκα το Μαρτιο),δεν ρωταω.γυριζω σπιτ με κουταβι αγκαλια και ειδικα τις τελευταιες μερες εχω φερει 2,μπαινω μεσα ,η μανα μ μενει σαν τον χανο με το στομα ανοιχτο,η γιαγια ετοιμαζει τη γκρινα ,και εγω λεω''το κουταβι θα μεινει εδω μεχρι να βρει σπιτι.οποιος εχει προβλημα να μιλησει τωρα η να σωπασει''.κανεις δεν μιλαει.χαχαχαχ
  5. mitsakos

mitsakos New Member

εγω απο περισυ τους εψεινα για σκυλι,δεν ειχαν καποιο ιδιαιτερο προβλημα αλλα ουτε κ τα θελαν
    η μανα μου τουλαχιστον που τα φοβαται ολα,του πατερα μου το προβλημα ηταν να μενει μες το σπιτι
    την αδερφη σιγα μην την ρωταγα 13 ειναι ακομα :lol:

τελικα φετος καταληξαμε να παρουμε ενα με ορο να κοιμαται τα βραδυα στον ακαλυπτο κ να ειναι μικροσωμο γιατι ειναι τα μονα που συμπαθει η μανα μου

το εχω αναλαβει τελιος εγω κ προς το παρον τα παμε μια χαρα,το σκυλι ειναι ολη μερα στο σπιτι,η μανα μου που δεν το πλησιαζε τωρα κοιμαται μαζι του κ ολα αυτα σε ενα μηνα

ολα ειναι θεμα συνηθειας,οποιος δεν εχει σκυλο αν εχει το πεισμα να πεισει τους δικους του,ολα θα αλλαξουν μετα :wink:

αν κ για δευτερο δεν το συζηταν οι δικοι μου :lol:

Share This Page