θηβα κυνοκομειο

Discussion in 'Ρωτήστε, Απαντάμε... αλλά μη βιάζεστε!' started by noula 2, Mar 20, 2009.

1. noula 2

noula 2 New Member

καλημερα θα ηθελα να ρωτησω για μια φαρμα κυνοκομειο που υπαρχει στη θηβα ξερεις καποιοσ θελουμε να παμε να δουμε για ενα αδεσποτο που ζουσε χρονια στη γλυφαδα που το προσεχανε το ταιζανε του ειχανε σπιτακι και ξαφνικα χαθηκε το σκυλι αυτο εφευγε λιγες ωρες αλλα γυριζε η πληροφοριες ειναι οτι σε αυτο το κυνοκομειο πανε αδεσποτα απο γλυφαδα μπορειτε να με βοηθηση καποιος η κοπελα εχει τρελλαθει εχουνε μπει αγγελιες παντου και δε υπαρχει καμμια απαντηση και εδω εχω βαλει ειναι ο γλυκος αλεκο μας ευχαριστω το τηλ 210/9603244 οποις μπορει να μου δωσει καποια πληροφορια ας με παρει και παιρνω εγω
  2. fwteinh

fwteinh New Member

το δημο τον πηρατε?πειτε οτι θελετε να πατε να δειτε τα σκυλια για να υιοθετησετε
  3. noula 2

noula 2 New Member

δυστηχως με το δημο γλυφαδας δε βρισκουμε ακρη δε υπαρχεις καποιος εδω μεσα απο θηβα να μας δωσει καποια πληροφορια
  4. fwteinh

fwteinh New Member

πηγατε εκει, στο δημο να βρειτε αυτον που ειναι υπευθυνος?εξαντληστε τα περιθωρια
    θυμαμαι μια κοπελα απο εδω απο το φορουμ ειχε χασει ενα σκυλο αδεσποτο στη γλυφαδα , πηρε το δημο κ της ειπαν που τα εχουν.αν δεν κανω λαθος ειναι η sofia

Share This Page