Τι χελωνιερα να παρω?

Discussion in 'Χελωνάκια και Χελώνες' started by Marina&Cookie, Nov 6, 2015.

1. Marina&Cookie

Marina&Cookie Active Member

Τι χελωνιερα να παρω?Εγω προσωπικα μου αρεσει αυτη στην πρωτη φωτο...Εσεις ποια νομιζετε ειναι πιο καλη?Εμενα μου αρεσει η πρωτη γτ ειναι πιο μεγαλη απο την αλλη,εχει ειδικο χωρο για τα απαραιτητα μηχανηματα..Θα μου αρεζε να μου πειτε τα πλεονεκτηματα της χελωνιερας που μου προτεινετε..Ευχαριστω!!!
    [​IMG]Μπορειτε να στειλετε φωτο τις δικες σας,να γραψετε μειονεκτηματα και πλεονεκτηματα!!
  2. marich

marich Active Member

Λοιπόν η πρώτη ομως για τον πρώτο μόνο μήνα επίσης θα χρειαστείς επείγοντος θερμοστάτη γιατί μπορει να μη σου ξύπνησουν !
  3. Marina&Cookie

Δεν ειναι ακριβως ετσι.Αυτη που βλεπω στο πετ σοπ δεν εχει τοσους πολλους φοινικες.Εγω θελω μια που να ειναι για κανα χρονο.Να φανταστεις η γυαλα ειναι πιο μικρη(παραξενο ε?)απο "γυαλα" θα μας βγει πιο ακριβο απο οσο νομιζεις γτ δεν υπαρχει γνωστος και να πω την αληθεια νομιζω πως δεν υπαρχει γνωστος ή με λογικες τιμες.Καταληγουμε σε αυτα.Διαστασεις δεν εχω στην κατοχη μου.Να ξαναπω πως θα ειναι για 1 χελωνακι.Βεβαιως θα εχω ολα τα απαιρητα για αυτο μιας και εχω φιλη που επικοινωνουμε και με πληροφορει για τα χελωνακια μιας και τα λατρεευει
  4. Marina&Cookie

Και δεν μπορω απο αλλο πετ σοπ..Τους εμπιστευομαι και δεν ειναι σε αθλια κατασταση οπως τα αλλα.ασε χτυπημενα πουλακια να φανταστεις μια καρδερινα να χατσανετε στην πορτα και να γερνει το κεφαλι προς τα κατω.ασε ειναι να μην το δεις τεσπα για να καταλαβεις ειβαι
  5. marich

marich Active Member

Κοιτά μια σχεδόν μόνιμη λύση ειναι κουτιά πλαστικά που ειναι υπερβολικά πιο άνετα και θα σου κράτηση μάλιστα 2-3 χρόνια άνετα !
  6. Marina&Cookie

Αυτο. το πρωτο στο πετ σοπ ειναι μεγαλο.Εχει και να αλλο που ειναι ισα με ενα κλουβι κουνελιου και ειναι κλειστο απο επανω
  7. Marina&Cookie

Τι εννοεις πλαστικο κουτι την αμμοδοχο γατας?
  8. marich

marich Active Member

Πλαστικά κουτιά εννοώ αυτά που φιλαζουμε βιβλία και αλλα πράγματα !
  9. Marina&Cookie

A καταλαβα!
  10. Marina&Cookie

Για να καταλαβεις ειναι ισα με την "χελωνιερα" που εχεις τα δικα σου και λιγο πιο μικρη.
    Μαρινα
  11. marich

marich Active Member

Ναι ομως πιο ψηλή !

Share This Page