Το hamster μου .......

Discussion in 'Υπογράφω... με άποψη!' started by Rocksi, May 10, 2015.

1. Rocksi

Rocksi New Member

Σας παρακαλώ θέλω να με βοηθήσετε εδώ και κανά τρίμηνο διαβάζω το forum και έχω διαβάσει τα πάντα αλλά δεν μπορώ να βρω απάντηση σε αυτό :χτες πήρα το hamster μου(9ιουνιου)ξέρω τους κανο ες προσαρμογής αλλά δοκίμασα να βάλω το χέρι μου με τροφή αυτό δε με δαγκώσε απλά ανέβηκε πάνω μου και άρχισε να τρωει(στο χέρι μου εννοώ)έπειτα την άλλη μέρα απο τις 8:00μεχρι τις 9:30 κοιμάται ειναι φυσιολογικό Αυτο ξέρω ότι τα χαμστερ ειναι νυκτοβια αλλα αυτο με προβλημάτισε (ειναι νανακι)επίσης πρέπει να παρω άμμο για τσιντσιλά;;;;γιατί κάπου είχα διαβάσει ότι δεν χρειάζεται επίσης στο Πέτ σοπ μου είπαν να αγοράσω αυτές τις σταγόνες https://www.google.gr/url?sa=i&rct=...SWE_ZocWdOOJp3njIAAmoklg&ust=1431364388132338να τις βάζω ;;;;;;; Αα και αυτήν ώρα που το πήρα παει μέσα στο σπιτάκι του και αρχίζω να ακούω χριτσχριτς για αρκετά λεπτά σήμερα δε νομίζω να το έκανε επίσης δεν κατάλαβα τα hamster γίνεται να έχουν ψηλλους;;;;;please helpppppppppppp!!!!!!now!!!(συγνώμη αν σας κούρασα)
  2. Rocksi

Rocksi New Member

Ά 9 μαϊμού εννοώ
  3. Danger Noodle

Danger Noodle New Member

Λογικά σε φοβάται το χαμστερ, δεν είναι κάτι θα σε συνηθίσει, δοκιμασε να του δίνεις λιγο κοτόπουλο ή φρουτα(σε μικρη ποσότητα) μήπως σε δει με αλλο μάτι

Share This Page