Τσίσα + Κουτάβι

Discussion in 'Απορίες' started by nikos_x, Jan 8, 2008.

1. nikos_x

nikos_x New Member

vaso,
    και γω πιστευω οτι μπερδευτηκε οταν εχασε τις εφημεριδες της για αρκετη ωρα και τα αμολισε απο δω και απο κει.Μολις μαζεψα τσισα πανω στο καναπε τις κουζινας!!!μπραβο μας!!!αντε και πανω στη τηλεοραση!!!χαχαχα :lol: Ελπιζω να επανελθει γιατι εχω φρικαρει και γω,δεν ξερω που ν ψαξω για τσισα+κακα της!!! :?

Νικος
  2. vaso85

vaso85 New Member

πιστεύω ότι θα βοηθούσε να την περιορίσεις σε ένα δωμάτιο ίσως ώστε να την ελέγχεις καλύτερα... Εγώ τουλάχιστον έτσι θα έκανα..
    Καλό καθάρισμα!! :-D
  3. nikos_x

nikos_x New Member

καπως το σωζουμε το θεμα.εβαλα ξανα εφημεριδες σε μια αποθηκη π εχουμε και της αρεσε να πηγαινει εκει.(βεβαια βρηκα ΚΑΙ στη τουαλετα κακα ...γρρρρρρ!τι ν κανω ομως???υπομονη και επιμονη :-D )
  4. nikos_x

nikos_x New Member

παιδια η Χιονα αρνειται να τα ''κανει'' εξω.πηγαινουμε βολτες στις οποιες ουτε τσισα της δεν κανει,γυριζουμε σπιτι και μετα απο λιγο παει στην εφημεριδα...τρωει συγκεκριμενες ωρες και την βγαζω εξω επισης περιπου ιδιες ωρες.ο κτηνιατρος ειπε να την αφησω στην αυλη μεχρι να τα κανει.ε τα εκανε και μετα μπηκε μεσα και λερωσε και μεσα(και εννοω το ''χοντρο'' της...)...επιβραβευσα την μια και μοναδικη επιτυχημενη προσπαθεια π λερωσε εξω και μετα καλα κρασια...παλι μεσα...+αν δεν βαλω εφημεριδες λερωνει οπου βρει.αυτο θα κοπει με τις βολτες???

Νικος
  5. gikkat

gikkat New Member

Όταν καταλάβει την έννοια "βόλτα" και τι κάνουμε κατά τη διάρκεια αυτής και όταν μεγαλώσει αρκετά ώστε να μπορεί να κρατιέται, ναι...

Σε κάθε άλλη περίπτωση πρέπει να έχεις την εναλλακτική της πάνας ή των εφημερίδων μέσα στο σπίτι.
  6. nikos_x

nikos_x New Member

κοιτα ,κρατιεται τα βραδια οταν την εχω στο δωματιο μου .αν βρει ομως ελευθερο εδαφος παει για τσισα-κακα της οποτε θελει στην εφημεριδα.
    μακαρι να καταλαβει τι κανουμε στη βολτα... :(
    thanx gikkat!!! :-D

Nικος

Share This Page