ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΤΑ ΑΔΕΣΠΟΤΑ!

Discussion in 'Διάφορα Άρθρα' started by lara 28.2.14!, Nov 13, 2015.

1. lara 28.2.14!

lara 28.2.14! Active Member

Υπάρχουν άνθρωποι που θέλουν να πάρουν σκυλί και δεν ξέρουν από που,και όταν ένας φίλος τους προτείνει να πάρουν σκυλί από τα αδέσποτα αυτοί απαντάνε<<Σιγά μην πάρω σκυλί από τα αδέσποτα!Το δικό μου το σκυλί θέλω να είναι ξεχωριστό και όχι ένα σκυλί όλο αρρώστιες...>>Είναι μια λάθος απάντηση που ακούμε καθημερινά!Οι φιλοζωικές μαζεύουν τα αδέσποτα από τον δρόμο και τα φροντίζουν μέχρι να βρεθεί κάποιος να τα πάρει...ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΑΔΕΣΠΟΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ!ΒΟΗΘΗΣΕ ΕΝΑ ΑΔΕΣΠΟΤΟ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑ!ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ!
  2. marich

marich Active Member

Συνχαρυτηρια για τ τέλειο σου θέμα εγω προσωπικά έχω σώσει ένα από την φιλοζωική , ένα άλλο από το δρόμο και ενα νεογέννητο γατί που το παράτησε η μάνα του ομως ολα αυτά τα έχω δώσει σε γνωστούς !
  3. lara 28.2.14!

Συγχαριτήρια!Μπράβο σου που βοήθησες ένα αδέσποτο!Όλες οι φιλοζωικές οργανώσεις προσπαθούνε να βοηθήσουνε ένα αδέσποτο!Μετέφερε σε πολλούς ανθρώπους να πέρνουν σκυλιά και γατιά από την φιλοζωική!ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!
  4. marich

marich Active Member

Συμφωνώ για να καταλάβεις μεχρη και αφίσα έχω κολλήσει !
  5. lara 28.2.14!

και εγω το ιδιο θα εκανα στην θεση σου
  6. marich

marich Active Member

εχω ευχάριστα νέα χθες μια κυρία έσωσε ενα γατάκι με πρόβλημα στο μάτι τουλάχιστον ηταν τυχερό !
  7. lara 28.2.14!

ΤΕΛΕΙΑ!
  8. lara 28.2.14!

και εγω εχω σωσει πολλες φορες ζωακια
  9. marich

marich Active Member

Μπράβο σου !:D:D:D
  10. Marina&Cookie

Marina&Cookie Active Member

Πολυ ωραιο το αρθο!Εγω προσωπικα ειμαι κατα των πωλησεων σκυλιων-πουλιων-γατιων (τα υπολοιπα δεν τα λεω επειδη τωρα βρισκει κανεις νεροχελωνες απο εκτροφεα?) γιατι ζωουλες ειναι και αυτα!
  11. Marina&Cookie

Θα ηθελα να προσθεσω να μην γραφετε στα κεφαλαια γιατι ενω δεν εχετε προθεση να μαλωσετε φαινεται ετσι.
    Φιλικοτατα και πιστεύω χωρις καμια παρεξηγηση ,
    Μαρινα
  12. lara 28.2.14!

13. Marina&Cookie

Να πω πως μου αρεσε παρα παρα πολυ το θεμα που εχεις γραψεις και συμφωνω.Απλα οταν θες να τονισεις κατι μπορεις να το υπογραμμισεις γιατι εγραψες τοσο ωραιο αρθο το "χαλας"....δεν θελω παρεξηγηση!
  14. lara 28.2.14!

μα...κανενας μας δεν το κανει με κακο σκοπο οποτε...
  15. Marina&Cookie

Δεν ειπα πως το κανεις με κακο σκοπο απλα οπως ειδα στο "Sos κτητικοτητα" τα εχεις υπογραμμισει...και ρωτω γιατι δεν το εκανες και εδω
  16. lara 28.2.14!

1) καταλάθος το έκανα
    2) απ'οτι βλέπω μόνο εσύ έχεις παρεξηγηθει αλλα...αλλο ειναι το θέμα του forum οποτε...
  17. Marina&Cookie

Καλα εγω δεν το λεω με κακια απλα ειναι μια συμβουλή...οκ επειδη δεν θελω να χαλασω το θεμα με τα κεφαλαία γραμματα το κλινω εδω..αν τωρα συνεχισει το προβλημα υπαρχουν τα προσωπικα μηνυματα...
  18. lara 28.2.14!

οκ.το λιγουμε εδω.αλλο θεμα μας απασχολει τωρα
  19. StefyBini

StefyBini New Member

Γεια σας δν εχει σχεση με το θεμα αλλα μηπως μπορειτε να μου πειτε πως μπορω και εγω να κανω ποστ???:p
  20. lara 28.2.14!

πανω πανω δεξια εχει <<δημιουργια post>> ή στα αγγλικα.το πατας και φτιαχνεις

Share This Page