www.pitbull-club.gr

Discussion in 'Ρίξε Ανακοίνωση' started by RIKA-REDPITBULL, Mar 10, 2007.

1. RIKA-REDPITBULL

RIKA-REDPITBULL New Member

:p ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ :p ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ Η ΣΕΛΙΔΑ ΣΑΣ. ΜΠΡΑΒΟ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ. ΕΧΩ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΠΙΤ ΜΠΟΥΛΙΝΑ.ΤΗΝ ΛΕΝΕ RIKA ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 11 ΜΗΝΩΝ. ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΑ ΔΕΜΕΝΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ-ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΙΖΕΙ- ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ,ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ,ΓΝΩΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ''ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΛΛΟΥΣ''' ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΠΙΤ ΜΠΟΥΛ,ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΓΙΝΑΜΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ''ΠΑΡΕΑ''.ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ '''ΦΤΙΑΞΑΜΕ''' ΜΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΗ ΑΛΛΟ?? PIT BULLS. Η ΣΕΛΙΔΑ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΕΞΟΔΑ,,ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΧΡΟΝΟ.Ο ΣΚΟΠΟΣ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΓΛΥΚΕΙΑ ΑΥΤΗ ΦΥΛΗ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΣΑΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ-ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΑΡΕΞΗΓΗΜΕΝΗ, ΑΥΤΗ Η ΡΑΤΣΑ.Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Η WWW.PITBULL-CLUB.GR ΛΟΙΠΟΝ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΙΤ ΜΠΟΥΛΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΗ ΟΧΙ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ''ΕΚΕΙ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ.ΟΤΙ ΑΠΟΡΕΙΕΣ ΕΧΕΤΑΙ Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟ ΝΙCKNAME ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ RIKA. :) :p ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. :-x PUNISH THE DEED NOT THE BREED :-x
  2. Marin

Marin Administrator

Καλησπέρα, εγώ μπήκα στο site και ήθελα να ρωτήσω, για τα κακοποιημένα πιτμπουλ κάνετε κάποιες ενέργειες ή περιορίζεστε στην προσοχή των δικών σας ζώων?

Φιλικά,
    Μαρίνα
  3. phantomas

phantomas New Member

Δεν έχω μπεί ακόμα στο site αλλά το θεωρώ μια σωστή ενέργεια μήπως και μάθει ο κόσμος επιτέλους οτι δεν μιλάμε για άγρια σκυλιά αλλά για ανεγκέφαλους ιδιοκτήτες. Και υπάρχει ένα κανάλι που σε τακτά διαστήματα έχει ρεπορτάζ για πιτμπουλ που επιτέθηκαν σε ανθρώπους. Είναι απο τα "μεγάλα" κανάλια αλλά στερείται σοβαρότητας, μιας και το δελτίο του είναι περισσότερο κουτσομπολιά παρά σοβαρή ειδησιογραφία.
  4. RIKA-REDPITBULL

:) ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ :p ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ,, ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ... ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ ΚΑΙ CHAT :p ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΚΟΠΟ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ ΜΑΣ... ΒΑΣΙΚΑ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ''ΠΑΡΕΑ''' ΠΟΥ ΤΡΕΛΟΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΙΤΜΠΟΥΛΑΚΙΑ... ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ,ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ''ΦΟΒΕΡΗ'' ΡΑΤΣΑ.ΕΤΣΙ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ '''ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ'' ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΗ ΑΛΛΟ?? ΤΑ ΠΙΤΜΠΟΥΛΑΚΙΑ. ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ....Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ''ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ'' ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ.ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ''''ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ'''. Η ΠΙΜΠΟΥΛΟΣΕΛΙΔΑ'' ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΞΟΔΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΑΣ ΧΡΟΝΟ.ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΗΤΑΝ ΚΑΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟ...ΟΜΩΣ Η ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ '''ΑΓΑΠΗΣΙΑΡΙΚΑ''' ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΣΤΗΝ ΔΙΗΜΟΥΡΓΙΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ. ΣΚΟΠΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΑΜΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΜΕ ΠΙΤΜΠΟΥΛ ΣΕ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΜΕ.. ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ''ΦΥΛΗ''. ΝΑ ''ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΙΤΜΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΣΟ ΦΙΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ,, ΚΑΘΩΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΣΑΜΠΑ-ΜΑ ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙ ΑΔΙΚΑ...ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΓΙΑ '''ΕΝΑ ΚΑΚΟ''' ΣΚΥΛΙ ΠΑΝΤΑ '''ΥΠΑΡΧΕΙ'' ΕΝΑΣ ΚΑΚΟΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ... ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΟΙΑ '''ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΗ ΦΙΛΟΖΩΙΚΗ ΟΜΑΔΑ'' ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ,,ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ '''ΟΡΓΑΝΟΜΕΝΗ ΛΕΣΧΗ'''ΠΙΤΜΠΟΥΛΑΔΩΝ. ΑΥΤΟ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΣΚΕΨΗΝ ΟΜΩΣ. ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ,, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΩΡΙΣ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ '''ΜΕΤΑΞΥ'' ΜΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ '''ΜΥΝΗΜΑΤΑ''' ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ.... ΒΕΒΑΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ '''ΕΛΕΓΧΕΙΣ''' ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΙΤΜΠΟΥΛΑΚΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ '''ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ'''. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΥΣΧΥΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ. ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΙΤΜΠΟΥΛΑΚΙΑ..... ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΕ ''''ΣΚΥΛΟΜΑΧΙΕΣ'''ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ.... ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ. ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΟΙ ΠΙΤΜΠΟΥΛΑΔΕΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ''ΠΑΡΑΤΑΝΕ'' ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΝ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΜΙΑ '''ΚΥΡΙΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙΟΥ''' ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΕ ΕΝΑ ΚΑΝΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ''''ΞΕΧΑΣΕ''' ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ. ΣΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ Ο ΠΙΤΜΠΟΥΛΑΣ ΘΑ '''ΨΑΞΕΙ''' ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΥΤΑ ΜΑΡΙΝΑ ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ.. ΦΙΛΙΚΑ ΚΩΣΤΑΣ-RIKA PUNISH THE DEED NOT THE BREED ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΤΑ '''ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΜΑΣ''' ---Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΙΤΜΠΟΥΛ.

Nikosg7 New Member

6. RIKA-REDPITBULL

:) ΜΠΡΑΒΟ ΦΙΛΕ ΝΙΚΟ :) . ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ. '''ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ'''. ΕΝΑ '''ΣΟΚΑΡΙΣΜΕΝΟ'' ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ,ΒΙΝΤΕΑΚΙ. PIT BULLS ARE NOT MONSTERS- ΠΑΙΔΙΑ ΑΣ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΟΛΟΙ ΜΑΣ,,, ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ '''ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΣΚΥΛΟΙ,ΑΛΛΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.'' PUNISH THE DEED NOT THE BREED :-x
  7. Marin

Marin Administrator

Αν γράφεις μεγάλα κείμενα, γίνεται σε παρακαλώ να γράφεις πεζά και όχι κεφαλαία? Στραβώθηκα.

Μαρίνα
  8. Marin

Marin Administrator

Δε συμφωνώ αλλά τέλος πάντων... Το "δε μπορουμε να είμαστε σίγουροι για όλα", δε το δέχομαι, γιατί δε μου αρκεί όταν έστω και ένα στα 10 κακοπέφτει.

Για να είστε σίγουροι, περιορίστε τις γέννες ώστε να τσεκάρετε καλύτερα τα σπίτια, να μην υπάρχει εμπορικό συμφέρον αλλά ζωοφιλικό.

Μαρίνα
  9. dafni

dafni New Member

mia erotisi na kano mono rika.. mpika sto site kai eriksa mia matia giati ki i dikia mou imiaimo pitbull einai.. ta aytia giati tous ta kobete? apo oso ksero to ekanan apo palia giati mplekontan se kabgades kai traymatizontousan (an kano lathos diorthoste me..). apo ti stigmi pou to exeis spiti sou giati na to kaneis ayto? gia logous aisthitikis?
  10. RIKA-REDPITBULL

ΑΣ ΜΙΛΗΣΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.....ΝΑΙ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ,ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΠΟΛΥ :( . ΕΧΩ ΠΕΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΙΤ ΜΠΟΥΛΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΑ ΤΗΣ ΡΙΚΑΣ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΟΨΩ ΑΥΤΙ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΔΕΣ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΙΤΜΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΕ ΚΟΜΕΝΑ ΑΦΤΙΑ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ, ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ. ΑΠΕΝΑΝΤΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΑ,,ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΜΑΣ.... ΕΓΩ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗΣ ΕΚΟΨΑ ΚΑΘΑΡΑ ΤΑ ΑΦΤΑΚΙΑ ΤΗΣ.....ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΟΤΕ. ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ. ΕΒΛΕΠΑ ΜΠΟΞΕΡ ΜΕ ΚΟΜΕΝΗ ΟΥΡΑ- ΜΤΟΠΕΡΜΑΝ ΜΕ ΚΟΜΕΝΑ ΑΦΤΙΑ , ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΗΝ '''ΠΑΤΗΣΑ'' ΚΑΙ ΕΓΩ. ΜΟΥ ΛΕΓΑΝ ΓΙΑ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΣΧΕΤΑ.... ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΜΟΥ,ΑΠΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ. ΦΙΛΙΚΑ ΚΩΣΤΑΣ-RIKA :p A,, ME THN EYKAIRIA ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ,,, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΜΙΑΙΜΟ ΤΟ ΠΙΤ ΜΠΟΥΛΑΚΙ. :-D
  11. RIKA-REDPITBULL

12. dafni

dafni New Member

xairomai pou symfonoume :)
    apla eriksa mia matia kai koitousa ta kouklakia sas kai den mou aresoun ta kommena aytia gia ayto to leo.. (poly omorfa na ta xaireste pantos :D )
    tha ksanampo sto site thanx :)
  13. RIKA-REDPITBULL

:p θα σε περιμενουμε να τα πουμε εκει..... :p

Share This Page